img img img img
img img

Co nabízíme:

Nabízíme prodej servis a montáže centrálních vysávacích systémů pro novostavby rodinných domů a bytů, ale také pro průmyslové a hotelové objekty.

Montáž vysavače - u novostaveb:

Montáž CV Husky u novostaveb se skládá ze dvou etap. První etapou je montáž rozvodného potrubí. Tato etapa se provádí v případě novostaveb jěště před pokládkou konstrukce podlahy, po již hotových omítkách. Druhá etapa je napojení vysávací jednotky na tyto rozvody spolu s kompletací vysavačových zásuvek. Provádí se obvykle až po úplném dokončení všech stavebních prací.

Montáž vysavače - ve stávajícím provozu:

Provádíme také montáže CV do stávajících provozů rodinných domů či bytů. Tuto montáž není třeba dělit do etap. Agregát je možné umístit např. do skříně či komory. Vyfukovaný vzduch lze odvádět mimo byt či rodinný dům starými nefunkčními komíny či průduchy. Montáže ve stávajících provozech jsou dost specifické a proto k vám rádi zdarma přijedeme a poradíme.

Cenová nabídka zdarma

Spracujeme vám zdarma cenovou nabídku CVS pro váš dům či byt. Pošlete nám podklady (projektovou dokumentaci) a my vám pošleme nabídku v několika variantách. V případě zájmu či absenci projektové dokumentace přijedeme za vámi a uděláme vám nabídku na základě prohlídky vašeho domu, také zdarma. Kontaktujte nás!

Pokud si nebudete chtít montáž CV Husky realizovat od nás, můžete si potřebné části systému u nás zakoupit.

Servis, údržba, záruka

Provádíme záruční/pozáruční servis. Všechny nové centrální vysavačové jednotky HUSKY a DUOVAC mají doživotní záruku. Na příslušenství se vztahuje záruka 5 let. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontakt:

Petr Pospíšek, Selská 61, Havířov, 73601
mobil:+420602726624 | tel/fax:+420596810334
vservis@volny.cz | petr.pospisek@husky.cz

fa: Vservis - Petr Pospíšek

Váš distributor centrálních vysavačů Husky, Disan, Duovac. Provádíme montáž, prodej a servis. Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy.

www.vysavacecentralni.eu

Celkem: 10333 | Dnes: 1 | Online: 1