img img img img
img img img

Princip činnosti CVS (centrálních vysávacích systémů)

Centrální vysávací systémy HUSKY zaručují naprosto bezprašný způsob vysávání, díky svému principu vyfukování vzduchu mimo objekt. Veškeré nečistoty z jednotlivých místností jsou nasáty a rozvodem se dostávají do agregátu umístěného například v garáži, ve sklepě a u bytů třeba v šatní skříni, na toaletě či ve skříňce kuchyňské linky.

Centrální vysávací jednotka je spojena trubkami z PVC rozmístěnými ve zdech se sacími zásuvkami v růzých místnostech domu. Snadné zapojení hadice do libovolné zásuvky aktivuje automaticky centrální jednotku.

Po přefiltrování je vzduch v konečné fázi vyfouknut mimo objekt, aniž by v uklízené místnosti došlo ke zvíření byť elementárního množství prachu. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice, které tak znovu cirkulují ve vzduchu. Centrální vysavač HUSKY odstraňuje veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky.

Vyfukování přefiltrovaného vzduchu ven mimo obytné prostory je nejúčinnějším nástrojem pro likvidaci i těch nejmenších alergenů a roztočů. Pokud je instalace takovéhoto systému jen trochu technicky možná, doporučujeme jej především astmatikům a alergikům, pro které je čisté domácí prostředí podmínkou úspěšné prevence a léčby.

Výhody oproti klasickým vysavačům

Kontakt:

Petr Pospíšek, Selská 61, Havířov, 73601
mobil:+420602726624 | tel/fax:+420596810334
vservis@volny.cz | petr.pospisek@husky.cz

fa: Vservis - Petr Pospíšek

Váš distributor centrálních vysavačů Husky, Disan, Duovac. Provádíme montáž, prodej a servis. Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy.

www.vysavacecentralni.eu

Celkem: 10335 | Dnes: 3 | Online: 1