img img img img
img img

Nabízíme prodej, montáž a záruční/pozáruční servis těchto centrálních vysávací systémů:

CVS HUSKY pro domácnosti

CVS DUOVAC pro domácnosti

CVS DISAN pro hotely a průmyslové provozy

katalog HUSKY

CVS HUSKY pro domácnosti

Nová řada vysavačových jednotek, která je v prodeji od června 2010, má opět vynikající parametry sání, spolehlivé obtokové motory AMETEK Lamb a Domel a samočistící filtry s nejlepším filtračním poměrem na trhu. Příslušenství má vysoce odolné hadice s 5letou zárukou a originální design.

Proč si vybrat právě systém Husky

Kanadské vysavače husky jsou vysoce kvalitní a mají velkou tradicí na našem trhu. Výhradním dovozcem pro Českou Republiku je firma Newag. Jedině značka Husky nabízí kompletní škálu výrobků od základního "suchého sání" I. generace, přes kombinované sání II. generace až po III. a IV. generaci s automatickým splachováním do kanalizace. Všechny nové centrální vysavačové jednotky mají doživotní záruku.

Produktový katalog

Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí produktový katalog CV Husky ve formátu PDF. V katalogu najdete podrobnou technickou specifikaci vysávacích jednotek a popis příslušenství a zásuvek. Ceník Produktů Husky ZDE

katalog

CVS DUOVAC pro domácnosti

Skutečnou revoluci představuje v sortimentu DUOVAC doživotní záruka na sací agregáty, možnost bezdrátového ovládání vysavače nebo displej na rukojeti sací hadice, kde můžete vidět důležité informace o stavu agregátu, případně regulovat jeho výkon. U nových modelů vysavačů DuoVac dochází k propojení osvědčených konstrukčních prvků a moderní technologie. Naproti všeobecnému trendu se maximálně prodlužuje životní cyklus centrálního vysavače tak, aby nebylo nutné po pár letech provozu kupovat nový motor nebo celý vysavač.

Produktový katalog

Kliknutím na obrázek se Vám zobrazí produktový katalog CV DUOVAC ve formátu PDF. V katalogu najdete podrobnou technickou specifikaci vysávacích jednotek a popis příslušenství a zásuvek. Ceník Produktů DUOVAC ZDE


Pokud si nejste jisti který systém je pro vás ten pravý, tak nás neváhejte kontaktovat.

CVS DISAN pro hotely a průmyslové provozy

img

Představujeme Vám jedinečný systém, určený k úklidu velkých komerčních objektů. Komerční vysavač DISAN Vám ušetří práci, čas, finanční prostředky a značnou měrou přispěje k zdravějšímu prostředí při práci, zábavě, rehabilitaci, sportu a odpočinku. Výkon je obrovský a umožňuje úklid až ze šesti zásuvkových vstupů současně. Byl instalován ve stovkách objektů po celém světě a bezchybně funguje ke spokojenosti svých uživatelů. Přidejte se i Vy a nechte si navrhnout řešení pro Váš objekt. Jsme připraveni uplatnit naše, více než desetileté zkušenosti, i u Vás. Uplatnění systému DISAN je především v komerčních prostorách, a to v objektech většího rozsahu. Jsou to například:

Komerční systém DISAN lze doplnit nerezovými stacionárními separátory s automatickým vypouštěním do kanalizace, umožňující vysávat centrálně i větší množství vody. Při vysávání velkého množství nečistot lze použít veliké separátory s čištěním filtrů za provozu umožňující úklid 24h.

Pokud máte o tento systém zájem kontaktujte nás.

Kontakt:

Petr Pospíšek, Selská 61, Havířov, 73601
mobil:+420602726624 | tel/fax:+420596810334
vservis@volny.cz | petr.pospisek@husky.cz

fa: Vservis - Petr Pospíšek

Váš distributor centrálních vysavačů Husky, Disan, Duovac. Provádíme montáž, prodej a servis. Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy.

www.vysavacecentralni.eu

Celkem: 10336 | Dnes: 4 | Online: 1